Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Timbrare recurs la divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Timbrare recurs la divort

Buna tuturor,

Puteti sa-mi spuneti, ce taxa de timbru judiciar trebuie sa achit si ce timbru judiciar trebuie sa atasez la cererea de recurs pentru divort?
Taxa de timbru pentru recurs este 19.5 lei si timbru judiciar de 0,15 lei.